O nás - www.zahradaaty.cz

O nás

Zahradní centrum Slaný (ZC) zahájilo svojí činnost v roce 2004 jako součást firmy Anima CZ, s.r.o. – výrobce krmých směsí pro zvířata.
V počátcích bylo provozováno ZC v hlavní budově původního zemědělského objektu. V letech 2005-2008 došlo k výraznému rozšíření ZC
o skleník a venkovní prodejní prostory.

V roce 2009 vznikla samostatná společnosti Green Garden Center s.r.o. jako dílčí organizace výhradně pro provoz ZC. Pokračovaly další investice do rozvoje celého komplexu ZC. Postupně vznikla venkovní prodejní zahrada, zahradní jezírko, dva foliovníky a asfaltová plocha parkoviště. Druhá menší budova se přestavěla na objekt pro příjem a sklad zboží.

V letech 2009-2013 došlo k částečné rekonstrukci interiéru – izolační podhledy, zateplení, palmový skleník s exotickým ptactem a vegetací, vestavba nové kanceláře a zázemí. Venkovní expozice se rozrostly o nový foliovník napojený na skleník, novou prodejní zahradu a relaxační zónu okolo zahradního jezera.

V budoucnu plánujeme rozšíření prodejní zahrady, parkoviště pro zákazníky a rekonstrukci interiéru hlavní budovy.

Moderní web

Moderní, s profesionálním vzhledem,  jednoduchá možnost objednávek, produkty skladem, moderní design – takové jsou webové stránky od nás pro vás.

Vrácení peněz

Při volbě kterékoliv platby předem vám nabízíme prodlouženou garanci bezplatné výměny zboží nebo vrácení peněz až do 30 dnů od jeho převzetí.

Online podpora

Potřebujete poradit nebo máte dotaz týkající se našich služeb? Najděte více na naší stránce nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Často kladené otázky

Připravujeme…